Сайт виробника м'яких меблів: диванів, кутів, крісел, комплектів м'яких частин Вт, 28 січня 2020 р.

Диван, крісло, кут, комплект

М'які меблі. Підприємець Олива. Буськ

Якісні меблі > Кутові дивани : www.Olyva.Busk.Lviv.UA
КУТ (кутовий диван)Кутовий диван, розміщений у куті кімнати, крім естетичного наповнення інтер'єру виручає у багатьох повсякденних випадках - сімейний відпочинок, спільний перегляд телепередач чи відеоматеріалів, колективні дискусії, тощо, а розкладеним послужить комфортним замінником ліжка.

Ми пропонуємо кути двох серій: «Гоша» і «Гетьман». Останній робимо у трьох варіантах: «Гетьман», «Гетьман 1», «Гетьман 2». Всі ці кути мають зовнішні розміри 250x180x105 см і однакову схему розкладання - на "дельфіні", яка дозволяє розкласти диван з мінімальними зусиллями. Кути можна замовляти з кутом як з однієї, так і з іншої сторони.


Кут «Ромео»Загальні розміри: 270х160; спальне місце 190х140 см.


Кут «Гетьман 4»Загальні розміри: 250х180; спальне місце 190х130 см.


Кут «Гоша»Виготовлений на пружинному блоці з поролоновими вставками і з поролоновим обрамленням. Боки обшиті тканиною до самого низу - з дерев'яних елементів видимі є лише передні декоративні стійки боковин у стилі мінімалізму. Характерною ознакою "Гоші" є 5 великих вставок в спинки кута з тканини іншого відтінку, які своєю формою нагадують зачіску. Якщо підняти бокову сидушку, отримаємо доступ до великого ящика, обшитого током. Виїздна частина обшита оббивочною тканиною і розкладається за допомогою механізму "дельфін". У розкладеному стані є два м'які повноцінні спальні місця. Зменшена кількість складних елементів дизайну дозволяє дещо зменшити його вартість. За окремою домовленістю може комплектуватися подушечками.


Кут «Едем».


Кут «Гетьман»Основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Боковини на строгий козацький манер виконані з різьбленого дерева. У поєднанні з гарними тканинами і своєрідними, приємними на дотик, рельєфними утвореннями на спинках кута це формує привабливий зовнішній вигляд. Під боковою сидушкою є вмістимий ящик для постілі, обшитий током. Виїздна частина обшита оббивочною тканиною і розкладається за допомогою механізму "дельфін". У розкладеному стані є два м'які повноцінні спальні місця. Нижня лицьова частина оформлена дуговими дерев'яними планками.


Кут «Гетьман 1»Як і в інших диванів серії Гетьман, всюди є поролонова кромка, основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Боковини набули вишуканих фігурних форм завдяки складній конфігурації, яка потребує багато ручної праці. Подібно до кута "Гоша", "Гетьман 1" на спинках має 4 стильні утворення, виконані за допомогою стягування тканини. Під боковою сидушкою є багато місця для постілі. Низ виїздної і бокової частин - частково рельєфні дерев'яні планки. Розкладання кута - на "дельфіні". У розкладеному стані є два великі м'які спальні місця. Виїздна частина обшита основною матерією.


Кут «Гетьман 2»"Гетьман 2" всюди має поролонову кромка, основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Боковини мають ті ж вишукані фігурні форми, що і "Гетьман 1". На спинці чітко виділяється 5 "окремих" відділень, кожне з яких має по 4 великі складки. Це створює ефект великої складності і надає виробу додаткової солідності і дороговизни. Під боковою сидушкою також є багато місця для постілі. Низ виїздної і бокової частин - частково рельєфні дерев'яні планки. Розкладання кута - на "дельфіні". Виїздна частина повністю обшита основною матерією. У розкладеному стані має два великі м'які спальні місця.


Кут «Гетьман 3»"Гетьман 3".


Кут «Титан»Диван-новинка 2009 року. "Титан" всюди має поролонову кромка, основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Боковини складної будови з використанням накладок. Для спинки "Титана" характерною є невелика середня складка, яка розділяє її по висоті на три частини. Підбором тканини можна додатково підкреслити елементи дизайну цього кутка. Під боковою сидушкою також є багато місця для постілі. Низ виїздної частини - частково рельєфні дерев'яні планки і елементи. Розкладання кута - на "дельфіні". Виїздна частина повністю обшита основною тканиною. У розкладеному стані має два великі м'які спальні місця.


Кут «Титан 2»Кутовий диван "Титан 2".
В каталозі і в інших місцях довжину і ширину кута обговорюють, розуміючи їх так, як зображено на цій схемі. В розкладеному вигляді спальне місце не є прямокутним через втрати площі, необхідної для утворення кутового дизайну. Проте, на практиці це фактично не викликає незручностей під час сну і вважається прийнятним при проектуванні.
olyvalrgmail.com   •   Регіон - Львів: Львівська обл., м.Буськ   •   © AM 2007