Сайт виробника м'яких меблів: диванів, кутів, крісел, комплектів м'яких частин Вт, 25 лютого 2020 р.

Диван, крісло, кут, комплект

М'які меблі. Підприємець Олива. Буськ

Якісні меблі > Тканини : www.Olyva.Busk.Lviv.UA

ТКАНИНИ


Приємна текстура і гарні відтінки у більшості тканин Сучасна промисловість пропонує надзвичайно великий асортимент тканин різних матеріалів, текстур, узорів, кольорів і відтінків. Виробники постійно працюють над створенням нових видів. Деякі тканини знімаються з виробництва. Ринок тканин настільки динамічний, що важко передбачити наявність якогось виду тканини навіть на тиждень.

Практично зразки тканин можна знайти в абсолютній більшості закладів торгівля м'якими меблями. Бувають випадки, коли одна тканина у різних місцях має декілька назв: "алькантара", "піджень", "канамда" - одна тканина. Тканину замовляють за назвою (флок, амфора, марбл, ліліум, шадо, париж, такан, гудзон, різні ситці та ін.) і позицією в каталозі.

Зустрічаються тканини з великими яскравими малюнкамиУ виробництві м'яких меблів ми використовуємо тканини під замовлення - коли замовник диванів, кутів, крісел обирає потрібні йому тканини і варіанти обшивки виробів. При наявності на складі або в торговій мережі таких тканин в достатній кількості виконуємо замовлення.

Одна і та ж тканина може бути якісна, а може бути дешевша на 2-3$. Наші меблі обтягуємо лише якісними тканинами.

Для обтягування меблів може бути використана шкіра (індивідуальні замовлення).

Частина кольорової гами шкірозамінників Кожна тканина має свої певні фізичні властивості і зовнішній вигляд. Декоративні елементи диванів і крісел, основані на властивостях тканини і ефектах її стягування, не завжди вдається повторити на тканинах, які істотно відрізняються від спроектованого варіанту. Наприклад, з деяких цупких тканин дуже важко зробити ефектні стильні "зморшки" на спинках серій «Гетьман», «Гоша», «Лідер», «Орхідея» - виріб не матиме такого вигляду, як на правильно підібраній тканині. У випадку замовлення меблів з таких тканин можуть знадобитися додаткові консультації.

Варто зазначити, що деякі експлуатаційні вимоги до м'яких меблів - стійкість до забруднення, міцність, спосіб очищення, тощо - забезпечуються саме вибором тканин.

Для зручності ми поділили тканини, з якими працюємо, на 5 цінових категорій, на основі яких сформовані ціни:

  • 1 категорія - до  6 $/м²
  • 2 категорія - до  7 $/м²
  • 3 категорія - до  8 $/м²
  • 4 категорія - до  9 $/м²
  • 5 категорія - до 10 $/м²
Диван Орхідея. Обшивка основною тканиною і током.

Поряд з основною тканиною дивани і крісла в окремих місцях (задня, виїздні і розкладні частини) оббиваються током, флузеліном. За додаткову плату можна весь виріб обшити основною тканиною. Серії Гетьман, Гетьман 1, Гетьман 2 повністю обшиті основною тканиною.

Як виробник меблів ми більше уваги приділяємо процесу виготовлення меблів і з деякими тканинами вперше зустрічаємося після замовлення меблів з них. За детальнішою інформацією радимо звертатися до виробників і організацій, які торгують тканинами, знайомитися із зразками чи консультуватися у відповідних фахівців.

Тканина. Зразки.

olyvalrgmail.com   •   Регіон - Львів: Львівська обл., м.Буськ   •   © AM 2007