Сайт виробника м'яких меблів: диванів, кутів, крісел, комплектів м'яких частин Вт, 28 січня 2020 р.

Диван, крісло, кут, комплект

М'які меблі. Підприємець Олива. Буськ

Якісні меблі > Дивани : www.Olyva.Busk.Lviv.UA
ДИВАНВажко уявити комфортну квартиру чи кімнату для відпочинку без дивана. Все частіше він з'являється в офісах, прийомних, торгових приміщеннях. Диван вибирають з огляду на функції, які він повинен виконувати, стиль і оформлення приміщення, фінансові можливості та інше.

Якщо диван розкладний, його використовують як спальне місце, яке може повністю замінити ліжко. У цьому випадку звертають увагу на такі показники як розміри спального місця, наявність місця для постілі, спосіб розкладання, тощо.

Ми пропонуємо якісні дивани серій «Лідер», «Орхідея», «Титан», «Зевс».

За домовленістю можливі варіанти обтягування окремих місць дивана як основною, так і іншою, дешевшою тканиною.


Диван «Русалка»Диван «Русалка»


Диван «Рубік»Диван «Рубік»


Диван «Maxima»Диван «Maxima»


Диван «Корона 1»Диван «Корона 1»


Диван «D2010»Диван «Едем»


Диван «Міраж»Диван «Міраж»


Диван «Міраж»Диван «Корона»


Диван «Лідер»Розміри - 225х110 см; спальне місце - 190х135 см. Виїздна частина - на "дельфіні". Ззовні повністю обтягнутий тканиною крім двох хвилеподібних дерев'яних елементів на передніх частинах боковин. На спинці виділяються 3 характерні об'ємні виступи у формі перевернутих трапецій. Друга спальна сидушка обшита током. Великі спальні місця орієнтовані паралельно до спинки. М'якість дивана "Лідер" забезпечують кромки з поролону і поролонові вставки в пружинні секції.


Диван «Лідер 1»Розміри - 215х105х110 см; спальне місце - 190х135 см. Виїздна частина - на "дельфіні". Ефектні вишукані боковини з дерева ручної роботи, покриті блискучим лаковим покриттям, зроблені у формі хитросплетіння заокруглених рельєфних перекладин і стійок. При боковому огляді вони дещо нагадують коліна і сприймаються завжди приємно. Верх спинки оформлений трьома стильними об'ємними виступами - використано ефекти стягування тканини, які також формують приємні "м'ясисті" складки. Друга спальна сидушка обшита основною тканиною, що зберігає загальне враження від дивана навіть у розкладеному стані. Великі спальні місця орієнтовані паралельно до спинки, під якою є місце для постілі (спинка піднімається вгору). Всі кромки з поролону. В пружинних блоках - поролонові вставки. На передній панелі виїздної частини - дерев'яні планки, які підкреслюють наявність цікавого дизайнерського рішення.


Диван «Лідер 2»Розміри - 215х105х110 см; спальне місце - 190х135 см. Виїздна частина - на "дельфіні". Ефектні вишукані боковини з дерева ручної роботи, покриті блискучим лаковим покриттям, зроблені у формі хитросплетіння заокруглених рельєфних перекладин і стійок. При боковому огляді вони дещо нагадують коліна і сприймаються завжди приємно. Верх спинки оформлений трьома стильними об'ємними виступами, які, на відміну від дивана "Лідер 1" пронизані горизонтальними вигнутимии складками. Характерна риса цього дивана - велика хвиляста складка на його передній частині. Великі спальні місця орієнтовані паралельно до спинки, під якою є місце для постілі (спинка піднімається вгору). Всі кромки з поролону. В пружинних блоках - поролонові вставки. На передній панелі виїздної частини - дерев'яні планки.


Диван «Орхідея»Спальне місце - 150х190 см. Розкладання дивана - через перекидач Київський. Боковини мають форми згинів великих радіусів. Збоку на тканину прикріплені вузькі декоративні планки, які візуально формуюють нахил. Диван "Орхідея" має широкі низькі заокруглені ніжки. Спинка пряма без оформлювальних елементів. Друга спальна сидушка і зворотній бік спинки обшиті током. Спальні місця орієнтовані перпендикулярно до спинки. В пружинних блоках - поролонові вставки.


Диван «Орхідея 1»Спальне місце - 140x185 см. Розкладання дивана - через перекидач Київський. Боковини - лакована масивна дерев'яна конструкція вишуканих форм. Верхня частина бокової стійки не покрита тканиною і разом з округлим підлокітником з тканини формує приємну опору для рук. Має широкі заокруглені опори. Друга спальна сидушка і зворотній бік спинки обшиті током. Верх спинки оформлений двома стильними широкими об'ємними виступами - використано ефекти стягування тканини, які також формують приємні складки в місцях стягування. Друга спальна сидушка обшита током. Всі кромки з поролону. В пружинних блоках - поролонові вставки. На передній панелі виїздної частини - дерев'яні накладки у стилі оригінальних боковин.


Диван «Орхідея 2»Спальне місце - 190х135 см. Розкладання дивана - через перекидач Київський. Боковини класичні. Диван "Орхідея 2" має широкі низькі заокруглені ніжки. Спинка пряма без оформлювальних елементів. Друга спальна сидушка і зворотній бік спинки обшиті током. Спальні місця орієнтовані перпендикулярно до спинки. В пружинних блоках - поролонові вставки.


Диван «Титан»Спальне місце - 190 см. Основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Поролонові кромки. Виїзна частина - на коліщатах. Зовнішній вигляд у класичному стилі. Диван має дві металеві ніжки. Як і сидушка, вузька вертикальна спинка має рівну поверхню без різних складок і додаткових елементів. В комплекті є 2 окремі елементи, які використовуються і як підлокітники, і як подушки. За окремою угодою може виготовлятися з подушечками. Під сидушкою розмішено великий ящик для білизни з двома відділеннями.


Диван «Зевс»Спальне місце - 190 см. Основа на пружинних блоках з поролоновими вставками. Поролонові кромки. Виїзна частина опирається на довгу металеву дугу, яка служить ніжками дивана. При розкладанні витягується на коліщатах. Зовнішній вигляд у класичному стилі. Як і сидушка, вузька вертикальна спинка має рівну поверхню без різних складок і додаткових елементів. В комплекті є 2 окремі елементи, які використовуються і як підлокітники, і як подушки. За домовленістю може комплектуватися подушечками. Під сидушкою розмішено великий ящик для білизни з двома відділеннями.


Диван «Юніор»2012 р.


Диван «Юніор 1»2012 р.


Диван «Малютка»-


olyvalrgmail.com   •   Регіон - Львів: Львівська обл., м.Буськ   •   © AM 2007