Сайт виробника м'яких меблів: диванів, кутів, крісел, комплектів м'яких частин Вт, 28 січня 2020 р.

Диван, крісло, кут, комплект

М'які меблі. Підприємець Олива. Буськ

Якісні меблі > Комплекти : www.Olyva.Busk.Lviv.UA
КОМПЛЕКТКомплект м'якої частини - набір меблів, виконаних в однаковому стилі. Повторення елементів дизайну в такому випадку підкреслює сам дизайн і створює хорошу стильну обстановку. Ми пропонуємо комплект з одного дивана і двох крісел. Крісла можуть бути розкладні або нерозкладні.

Наша пропозиція формується з комплектів серій «Орхідея» і «Лідер».


Комплект «Орхідея»Диван "Орхідея" і два крісла. Основа на пружинному блоці з поролонними вставками. Виїздна частина - на "дельфіні". Зовнішній вигляд у своєрідному привабливому стилі.


Комплект «Орхідея 1»Диван "Орхідея 1" і два м'які крісла у такому ж стилі. Основа на пружинному блоці з вставками поролону. Виїздна частина дивана - на "дельфіні". Дизайн підкреслюють особливі боковини, виготовлені з дерева з використанням ручної роботи.


Комплект «Лідер»Диван "Лідер" і два м'які крісла у такому ж стилі. Основа на пружинному блоці з вставками поролону. Виїздна частина дивана - на "дельфіні", обшита током.


Комплект «Лідер 1»Диван "Лідер 1" і два м'які крісла у такому ж стилі. Основа на пружинному блоці з вставками поролону. Виїздна частина дивана - на "дельфіні". Дизайн підкреслюють особливі боковини, виготовлені з дерева з використанням ручної роботи.


Комплект «Лідер 2»Диван "Лідер 2" і два м'які крісла у такому ж стилі. Основа на пружинному блоці з вставками поролону. Виїздна частина дивана - на "дельфіні". Дизайн підкреслюють особливі боковини, виготовлені з дерева з використанням ручної роботи.


olyvalrgmail.com   •   Регіон - Львів: Львівська обл., м.Буськ   •   © AM 2007