Сайт виробника м'яких меблів: диванів, кутів, крісел, комплектів м'яких частин Вт, 25 лютого 2020 р.

Диван, крісло, кут, комплект

М'які меблі. Підприємець Олива. Буськ

Якісні меблі > Трансформація www.Olyva.Busk.Lviv.UA

ТРАНСФОРМАЦІЇ


У більшості випадків диван крім місця для відпочинку виконує важливу додаткову роль спального місця. У таких випадках слід приділяти більше уваги способу його трансформації - складності розкладання, надійності механізмів, зусиллям, додатковим зручностям, тощо.

Диван «Лідер 2» в процесі трансформаціїДля того, щоб наші меблі забезпечували комфортний відпочинок і поєднували легкість і простоту розкладання, ми використовуємо механізми, відомі як "дельфін", "перекидач київський" (розкладання вперед), і деякі комбінації найбільш зручних і надійних варіантів трансформації.

Найкраща схема трансформації - диван розробки 2007 року «Лідер 2». Він дуже легко і швидко розкладається. Спочатку рукою, взявшись за низ передньої декоративної планки, потрібно витягнути виїздну частину, яка легко виїжджає на коліщатах ("дельфін") і дає доступ до другої частини спального місця і пришитої до неї ручки. Потім, взявшись за ручку, піднімаємо передню спальну частину і тягнемо на себе - завдяки вмонтованому механізму спальна частина легко піднімається до рівня сидушки - диван розкладено. Окремо піднімається і задня спинка, відкриваючи доступ до місця для постілі під нею. Вона може залишатися у піднятому положенні, але не фіксується.

Диван «Зевс» в процесі трансформаціїДивани «Титан» і «Зевс» розкладаються однаково просто - сидушка відтягується вперед і дає доступ до 2-х ящиків для білизни, а задня спинка, перевертаючись, кладеться на звільнене місце. Боковини перекладаються у потрібне місце.

Всі розкладні крісла мають трансформацію "перекидач київський".

В комплектах м'яких меблів, в залежності від моделі, диван розкладається або як "перекидач київський" або "на дельфіні", а крісла лише через "перекидач київський".

Кут «Гетьман 2» в розкладеному стані В кутових диванах виїздна частина "на дельфіні". Бокова сидушка піднімається - під нею є ящик для постілі. Складання меблів роблять у зворотньому до розкладання порядку.

Наші меблі не потрібно розкладати з інструкцією - всі трансформації не складні, інтуїтивно зрозумілі і легко запам'ятовуються.

Спальні місця можуть орієнтуватися паралельно спинці дивана або перпендикулярно до неї.

Крім названих, до найбільш поширених способів трансформації можна віднести такі - "софа" (на коліщатах), "книжка" і розсувний.

olyvalrgmail.com   •   Регіон - Львів: Львівська обл., м.Буськ   •   © AM 2007